KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948195
nr 1294 8195
Clarence Dysell
(1933-2001), Sverige
Oljemålning, C Dysell, stilleben. Signerad. Olja på duk, 26x34 cm
Clarence Dysell, svensk målare född 1912, död 1992.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:31:02
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr